ПРАВИЛА ПРОЖИВАННЯ

Рекомендуємо дотримуватись правил проживання, які діють у нашому готелі
Наші відвідувачі мають дотримуватись Правил проживання у Готелі, а саме:
 • Заборона на вживання власної продукції та напоїв на території готелю! Заборонено відвідувати СПА-зону зі скляною тарою для уникнення травмування. Зробити замовлення можна в ресторані, де Вам запропонують спеціальний пластиковий посуд.
 • Правил пожежної безпеки, санітарних норм;
 • Своєчасно розраховуватись за отримані послуги Готелю згідно діючих у Готелі тарифів та порядку оплати;
 • Під час виїзду з Готелю Гість зобов’язаний пройти процедуру виселення, повністю розрахуватись за проживання, отримані додаткові послуги та здати карту-ключ;
 • У випадку втрати або пошкодження майна Готелю, що знаходиться у номері, Гість зобов’язаний відшкодувати Готелю вартість пошкодженого (втраченого) майна згідно затвердженого прейскуранту;
 • У випадку втрати карти-ключа, Гість зобов’язаний відшкодувати Готелю вартість втраченої картки-ключа згідно затвердженого прейскуранту (300,00 грн.);
 • Згідно Закону України про заборону паління у громадських місцях, просимо прийняти до уваги той факт, що у номерах та загальних приміщеннях готелю та ресторанах паління заборонене. До порушників будуть застосовані санкції. При виявленні факту паління, Гість зобов’язаний сплатити додаткове прибирання у розмірі 3000,00 грн.;
 • Гостю заборонено після 23:00 турбувати проживаючих у готелі гостей та порушувати режим тиші;
 • Якщо Гість неодноразово порушує правила проживання у Готелі, що призводить до матеріальних збитків та створює незручності для інших Гостей, Готель має право відмовити у поселенні або здійснити виселення Гостя без відшкодування йому сплачених коштів. Шляхом підписання реєстраційної картки Гостя;
 • Книга скарг та пропозицій знаходиться на рецепції готелю;
 • Ознайомитися із загальними правилами проживання в готелі можна в куточку споживача;
 • Гість підтверджує заповнення реєстраційної карти та те, що він ознайомлений з правилами проживання в Premium Club SPA та погоджується з умовами визначеними ними. Відповідно до п.п.3.11.2, 6.1.7. та 8.9. Правил проживання, підписанням реєстраційної картки Гість уповноважує Готель на списання зі свого карткового рахунку суми заборгованості перед Готелем;
 • Гість підтверджує, що отримав повідомлення про включення інформації про нього до бази персональних даних «Клієнти» ТОВ «ПРЕМІУМ КЛАБ СПА». Також Гість підтверджує, що його права, визначені ст. 8 Закону України «Про захист персональних даних», йому повідомлені та зрозумілі, з порядком надання доступу до його персональних даних третім особам, в тому числі органам державної влади.

Правила та вимоги при розміщенні гостей з тваринами в готелі «Premium Club SPA»


Готель «Premium Club SPA» піклується про те, щоб перебування гостей та їх улюбленців було комфортним і в той же час не завдавало клопоту та дискомфорту іншим гостям. З цією метою були розроблені правила проживання та відпочинку з домашніми тваринами на території готелю «Premium Club SPA».
1. У готелі дозволено перебування з маленькими тваринами — собаками. Готель залишає за собою право визначати, чи можливе проживання даної домашньої тварини в номері. Доплата за тварину становить 500 грн. за добу. Також гість залишає депозит у розмірі 2000 грн, який повертається при виселенні, якщо у номері відсутні пошкодження.
2. При поселенні в готель з домашніми тваринами, гість зобов'язаний ознайомитися з «Умовами проживання гостей з тваринами» і поставити підпис, що підтверджує згоду з даними правилами .
3. Гості, які прибули на відпочинок в готель з домашніми тваринами повинні мати довідку від ветеринарного лікаря з відміткою про всі щеплення вихованця.
4. Вигул домашніх тварин на території готелю і на газонах - строго заборонений.
5. Вигул тварини відбувається тільки у спеціально призначених для цього місцях.
6. Годувати домашніх тварин виключно з посуду, визначеного для годування тварин. Годування тварин з посуду, що належить готелю і визначено для користування гостей, суворо забороняється.
7. Залишати домашніх тварин без нагляду господарів в номері готелю або на території готелю не дозволяється.
8. Брати з собою домашніх тварин в ресторан, сауну, дитячий майданчик та інші місця загального користування не дозволено.
9. Забороняється мити домашніх тварин у душових кабінах номера, використовувати для них рушники, простирадла та інші постільні приналежності, які визначені для використання гостей, і що належать готелю.
10. Забороняється вичісувати домашніх тварин в номері готелю і холі корпусу.
11. Гість зобов'язаний забезпечити відсутність домашньої тварини під час прибирання номера співробітниками готелю або проведення ремонтних робіт в номері.
12. Готель залишає за собою право розірвати угоду з гостем, які проживають з тваринами:
· у випадку порушення правил проживання,
· у випадку агресивної, неадекватної, галасливої поведінки домашньої тварини.
 • 13. При поселенні в готель з домашнім улюбленцем , гість зобов'язаний у разі пошкоджень - оплатити нанесені готелю матеріальні збитки в повній мірі згідно затвердженого прейскуранту.

Адміністрація готелю «Premium Club SPA» Просить Вас обережно відноситись до майна у готелі. У випадку пошкодження Вами майна, просимо заздалегідь ознайомитись з цінами:ПРАЙС:

Телевізор - 800$

Пульт - 400 грн

Сейф - 170$

Чайник - 128$

Фен - 62$

Холодильник - 290$

Прихожа (Шафа) - 930$

Дзеркало у ванній - 260$

Склопакет на балконі - 2000$

Скло у ванній - 520$

Стіл - 580$

Пуф - 2950 грн

Ліжко - 1780$

М’яка панель - 26000 грн

Світильник бра - 400$

Тумбочка - 350$

Матрац - 8100 грн

Матрац-топер - 5600 грн

Подушка декоративна - 850 грн

Диван - 34000 грн

Простирадло - 800 грн

Підковдра - 720 грн

Наматрацник - 1000 грн

Ковдра - 600 грн

Подушка - 240 грн

Чохол - 105 грн

Наволочка - 120 грн

Рушник білий великий - 300 грн

Рушник білий малий - 150 грн

Рушник білий для ніг - 180 грн

Рушник сірий для СПА - 320 грн

Рушник чорний для волосся - 180 грн

Чорна серветка для обличчя - 48 грн

Халат дорослий - 1400 грн

Халат дитячий - 1000 грн

Унітаз - 550€

Умивальник - 146€

Змішувач - 394€

Дзеркало для макіяжу

Трап - 150€

Сушка для рушників - 150€

Стаканчик для зубних щіток - 300 грн

Столешня з епоксидом - 820$

Електронний замок - 270$

Телефон - 70$

Штори - 450$

Склянка - 20 грн

Порушення тиші - 10000 грн

Порушення правил проживання - 10000 грн

Чорна чашка у номері (1шт) - 25$

Для здійснення групового заселення, Ви повинні насамперед бути ознайомлені з наступними правилами готелю:


- При здійсненні бронювання контактна особа зобов’язана протягом 3 робочих банківських днів здійснити передоплату в розмірі 70% від загального бронювання.
- При заселенні здійснити повну оплату залишку бронювання.
- За послуги, які були надані у готелі додатково здійснюється оплата при виселенні.
- Група людей, яка здійснює заселення у нашому готелі повинна чітко розуміти та дотримуватись правил перебування! Правила оголошуються при заселенні повторно.
- У готелі повинна панувати повна тиша після 23:00. Ви маєте пам’ятати про те, що у готелі окрім Вас та гостей, які приїхали з Вами, також проживають інші гості та дітки. За порушення тиші буде встановлено штрафну санкцію у відповідності до прайсу, який ми додаємо нижче.
- Ви повинні пам’ятати, що за пошкодження майна Ви несете повну матеріальну відповідальність. Прайс на пошкодження майна додаємо нижче.

ЗАБОРОНЕНО

- Вживання власної продукції та напоїв на території готелю! Заборонено відвідувати СПА-зону зі скляною тарою для уникнення травмування. Зробити замовлення можна в ресторані, де Вам запропонують спеціальний пластиковий посуд.
- У номерах та на ресторані ЗАБОРОНЕНО паління!
- Порушувати тишу! Здійснювати розпивання алкогольних напоїв, вживання наркотичних засобі, нецензурна лайка, агресивна та антисоціальна поведінка!

ПРОХАННЯ

Поважати персонал, вони запорука Вашого комфортного відпочинку.

Дякуємо, Ваш Premium Club SPA!